Nedir Bu İlgi

Nedir Bu İlgi
Bayanlar, neredeydiniz bunca vakit. Bir anda ortaya çıkan ilginin nedeni ne acaba.

Erkeklerin karşılaştıkları sorunlardan biri de benim başıma geldi. Ve derdimi size açmak istedim.

Uzun bir zaman dilimi boyunca düzgün ve sürekli bir ilişkim olmadı. Tam olmasa da hep arayan bir insan olarak geçti zaman. Ve sonunda aradığım kişiyi buldum. Sorun bu değil. Merak etmeyin ilişkimde ki sorunlar buranın konusu değil, sizi bunlarla sıkmayacağım (zaten özel anlatabileceğim şeyler değiller). Sorun şimdiye kadar beni görmezden gelen bayan arkadaşlar beni sevgilimle görünce, ya da biriyle birlikte olduğumu duyunca tüm davranışları değişivermesi.

Ben eskiden nasılsam simdi de pek farklı değilim, hatta eskiden üstüme başıma dikkat eder, kırışık iç çamaşır bile giymemeye çalışırdım, en pahalı losyonları kullanan her şeyime pür dikkat eden biriydim. Hayır biriyle beraber olunca bir anda yakışıklı bir prens de olmadım. Ama neden bir anda tüm dikkatler üstüme çekildi.

Şimdi bunda sorun ne diyeceksiniz? İlk başlarda ben de böyle düşündüm. Hatta hoşuma bile gitti gibi, ama artık sevgilim de haklı olarak kıskançlık krizleri geçirmeye başlayınca durum biraz olsun değişti. Senelerdir benim ev telefonumu bilen bir bayan iş arkadaşım durduk yerde ilk defa sevgilimle tanıştıktan iki gün sonra araması. Üstelik havadan sudan bir sebep için arayıp boşa cilve yapması ve bunun gibi pek çok durumla karşı karşıya kalmaya başladım.

Senelerdir konuşmadığım kız arkadaşlarımın benimle buluşmak istemesi bazen beni gerekten zor durumlara düşürüyor. Bazen kendimi korumak için sevgilimi anlatıp bayanları kendimden uzaklaştırma ihtiyacı bile görüyorum. Sevdiğimle aram gerçekten iyi. Bir sorun çıkmasa evlenmeyi de düşünüyoruz. Herhangi bir art niyetim yok. Ama zorla insanın aklına şeytani şeyler sokuyorlar bazen.

Ben senelerdir aynı yerdeydim. Bir çoğunuzun peşinden koştum. Dönüp bir yüz bile vermediniz, şimdi başkasının oluncamı değerli oldum. İnsana komşunun tavuğu kaz görünür boşuna denmemiş. Gül gibi adam elden gidiyor diye simdi üstüme atliyacağınıza gerekli ilgiyi sevgiyi zamanında gösterseydiniz belki simdi sizindim. Acaba bu durum evlenince geçecek mi? Evlenen arkadaşlardan bunun cevabını bekliyorum.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: